Kauce na bydlení - příběhy klientek

Seznamte se s vybranými skutečnými příběhy našich klientek, kterým jsme pomohli a uhradili Kauci na bydlení. Pomáháme zaplatit bydlení a domov dětem.  

Utekla jsem od partnera z důvodu domácího násilí, o rodinu se nestaral. Často jsme se stěhovali, co vydělal, propil, zakazoval mi stýkat se s mou vlastní rodinou. Ale právě moje rodina mi pomohla se od něj odstěhovat. Našla jsem si v novém městě byt, zažádala o úpravu péče a výživného pro děti. Docházím i s dětmi na terapii z důvodu nepříjemných zážitků v soužití s otcem. V novém městě jsem si našla i práci a k ní brigádu. Děti jsou přihlášeny do místní školy. Snažím se pracovat na vyřešení svých dluhů, tedy splacení půjček, které na mě neoprávněně online uzavíral bývalý partner bez mého vědomí.
Klientka, Kauce na bydlení
Potřebovala jsem odstěhovat od partnera, otce našeho dítěte, jelikož propadl závislosti na drogách. Pracuji, dluhy kvůli bývalému partnerovi řeším pomocí insolvence. Díky poskytnuté Kauci na bydlení jsem schopna zajistit vlastní bydlení s dětmi a od partnera se odpoutat.
A my rádi dodáváme: klientka úspěšně složila přijímací zkoušky na vysokou školu - dálkové studium, aby našla lepší pracovní uplatnění.
Klientka, Kauce na bydlení

Kauce na bydlení: má to smysl

Jména klientek samozřejmě známe, ale z pochopitelných důvodů je zde neuvádíme.

Vybrali jsme příběhy, které jsou typické, a v mnohých obměnách se v Kauci na bydlení opakují.

Napadlo nás také, že když si to zde klientky přečtou, řeknou si: to jsem přece já, proč to o mě zveřejňují? 

Nebojte se: v těch příbězích se najde hodně rodičů. Někteří jsou s námi v kontaktu, někteří nás ani neznají. A sdílení je důležité.

Vidíme, že ty příběhy V Kauci na bydlení se opakují a opakují.

A možná, že možnost zaplacení Kauce na bydlení od nás jim pomohlo dotáhnout změnu, pro kterou se dlouho rozhodovali. Změnu, která hlavně jejich dětem přinese nový domov a klidný spánek.

Pak to dává smysl, co myslíte?

"Vytrvejte prosím! Vaše práce má smysl!"
Slova klientky
Nové domovy pro 10 potřebných dětí jen za 99.500 Kč ... i tak se nadepsat článek k…
Celý článek
Silvie sice šetřila, kde se dalo, ale finančně zajistit početnou rodinu pouze z rodičovského příspěvku a nepravidelného…
Celý článek
Katka je jednou z dalších klientek, která od nás v rámci projektu Bydlím, tedy jsem dostala finanční…
Celý článek

"Kauce na bydlení" a "První rok" - naše dvě nabídky pomoci

Pomoc pro samoživitele a jejich děti, kteří díky tíživé finanční situaci potřebují pomoci s kaucí na bydlení, aby si zajistili jistotu v podobě důstojného, a bezpečnějšího  bydlení.
Pomoc pro ženy či muže s dětmi, kteří se nacházejí v tíživé situaci, kterou nedokáží sami řešit, hrozí jim ztráta bydlení a potřebují komplexní podporu.